...

İstediğiniz Yaşama
Ulaşmak Bir Tık
Ötenizde

Gül İnşaat Proje A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması Politikasını okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.

TAM iSTEDiĞiN GiBi

İstanbul’un en değerli lokasyonlarından birinde yükselen; dünyaca ünlü markaların bir araya geldiği AVM’si,
tam işinize göre tasarlanan ofisleri ve her detayı konforunuz için düşünülmüş sizleri
Tem Point’te, tam istediğiniz gibi bir yaşama davet ediyoruz.

Tempoint

TEM Point, 75 bin m2 alan üzerinde hayata geçiriliyor. Sultangazi TEM otoyolu üzerinde 5 Konut, 1 AVM bloğu olmak üzere toplam 8 blok halinde yükselen ‘TEM Point’; 468 konut,alışveriş merkezi olmak üzere karma bir proje olarak yükseliyor.

LOKASYON

SOSYAL OLANAKLAR

Sosyal Olanaklar

Yemyeşil sosyal alanları ve çocuklarınızın doyasıya eğlenebileceği çocuk parklarıyla Tempoint size ve ailenize hayallerinizin ötesinde huzurlu ve rahat bir yaşam imkânı sunuyor.

Komşuluk ilişkilerinin zayıfladığı, hemen hiç kimsenin kapı komşusunu tanımadığı bu dönemde Tempoint’in sunduğu sosyal yaşam alanlarında komşularınız ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizi geliştirme ve kendinize dilediğinizce zaman ayırma fırsatını yakalayabilirsiniz.

..

Ayrıcalıklarla
Dolu Bir Dünya

Geniş sosyal olanakları ile yeşil alanların ferahlık duygusu verdiği, ağaçların ve çiçeklerin size rengarenk bir yaşam alanı oluşturduğu bu özel projede, tabiat sizin en yakın dostunuz…